Галерея

2023 – 2024 навчальний рік

       «Писанка Перемоги» у Заводському будинку творчості підвели підсумки конкурсу писанок, які виготовили в різних техніках вихованці гуртків закладу.

       Особливо дітям та батькам сподобалось свято Писанки, яке педагоги організували для нагородження.

Присутніх привітали колектив народного танцю “Чобіток”, театральний колектив “Борисфен”, солісти вокального колективу”Маленька країна” Анастасія Бузіян і Ліза Дзюба.

       Діти грали в ігри, співали пісні, танцювали руханки, відгадували загадки. А найочікуванішим моментом було нагородження переможців.

Свято “Писанка Перемоги” для дітей – це відродження духовного здоров’я.

        У Заводському будинку творчості відбулась зустріч лідерів дитячого самоврядування гімназій 75, 33, НВК”Барвінок”, БДЮТ з кошовим отаманом Запорозького Війська низового “Запорозька Січ” Костянтином Рижовим. На захід завітала начальник управління ПО, виховної роботи та національно-патріотичного виховання ДОН ЗМР Клара Голдобіна.

        Гостей привітали козаки та козачки колективів “Чобіток” та “Борисфен”. Педагоги закладу Світлана Тімошек та Ірина Луговська провели цікаву інтерактивну гру “Ми – діти козацького роду”.Діти пройшли випробування козацькими порогами, були нагороджені грамотами за Перемогу.

        Толока_festival_2 продовжується у ЗПО “БДЮТ Заводського району”. Педагоги гуртків декоративно-ужиткового мистецтва разом з дітьми попрацювали на клумбах, які вже зачаровують пишною зеленню та яскравими квітами. Дітям подобається невимушене спілкування на природі,а це і є важливий досвід для творчості.

Роботи вихованців гуртків образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва “Чарівна палітра”, “Петриківські барви” та “Батик”-учасників обласного конкурсу образотворчого мистецтва “Я хочу жити в якісному світі”

Чарівні вихованці Зразкового художнього гуртка “Батик”,

керівник Трифонова Наталія Вікторівна радують своїми новими роботами

“Відродження традицій”- виставка вихованців гуртка декоративно-ужиткової творчості “Забава”, сестер Хазавих Катерини і Софії. Керівник Улітенко Наталія Анатоліївна

У будинку творчості зʼявися ще один прапор від бійців 109 ОБр ТРО бригади після привітання вихованцями

          8 листопада отримали призи вихованці гуртків ЗПО “БДЮТ Заводського району” за участь у челенджі “Запоріжжя- перлина козацького краю.”Для вихованців було проведено квест-подорож курінями: “Мальовничий”, “Пісенний”, “Танцювальний”, “Веселий”,”Декоративний”, “Ігровий”. Учасники ознайомилися з з козацькими традиціями та історією Запорізького козацтва.

Разом до Перемоги!

Всесвітній день прибирання
2022 – 2023 навчальний рік

Культурно-масові заходи

17. 09.2022 вихованці і педагоги ЗПО “БДЮТ ЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ” долучились до Міжнародного дня прибирання. Учасники акції прибрали квітники і газони біля закладу, зібрали насіння квітів, також видалили 2 гб сміття з комп’ютерної техніки.

Керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва “Петриківський розпис”, “Забава”, “Чарівна палітра”, “Чарівниця”, “Кольоровий всесвіт”, “Перлинка” “Батик” провели з вихованцями заняття на тему “З Україною в серці” Вашій увазі дитячі роботи

День відкритих дверей “Країна чарівного мистецтва”. 

Команда педагогів вітає вихованців та їх батьків з початком нового 2022 – 2023 навчального року.

Бажаємо миру і творчих успіхів!

Майстер-класи

24 серпня і 15 вересня 2022 року у Краєзнавчому музеї представники Національної спілки народних майстрів України, учасником якої є керівник Зразкового художнього колективу “Петриківські барви” Ковальова І. А., провели майстер-класи з розпису відпрацьованої військової зброї для керівництва області, міста, військових таволонтерів.

Ковальова Ірина Анатоліївна провела майстер-клас для педагогів Заводського району “Птах у петриківському розписі”

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки провела Улитенко Наталія Анатоліївна. Ковальова Ірина Анатоліївна провела майстер-клас з розпису Великодніх оберегів.

Дімітрова Євгенія Олексіївна провела майстер-клас з виготовлення підкови на щастя для вихователів дитячих садків і волонтерів  Заводського району